NOVÁ ALFA ROMEO GIULIA A STELVIO QUADRIFOGLIO
SÍLA SEBEDŮVĚRY

Technologie kráčí vpřed ruku v ruce s výkonem.

Objevte kouzlo výkonu.
 
/
Překvapivý výkon
Uvnitř našich nových modelů Alfa Romeo Giulia a Stelvio Quadrifoglio tepe vášnivé srdce v podobě motoru 2,9 V6 Bi-Turbo s výkonem 510 koní. Motorem, který v součinnosti s pokročilými technickými řešeními za všech okolností poskytuje mimořádný výkon.
Okouzlující design
Po designové stránce představují oba nové modely to nejlepší, co dnes může italský cit pro vkus nabídnout. Usednout za volant znamená vstoupit do světa inspirovaného motoristickým sportem, jehož je Alfa Romeo symbolem. Stylová sedadla z karbonových vláken Sparco s volitelnými doplňky z Alcantary uvnitř nebo aerodynamické linie karoserie tvořící nezaměnitelnou siluetu při pohledu zvenčí. 
Nadčasové technologie 
Autonomní řízení 2. úrovně vás posune ještě dále do budoucnosti. Pokročilé funkce jako jsou asistenční systém pro jízdu v koloně, čtení dopravního značení nebo pro jízdu v pruhu zvyšují bezpečnost. Nejmodernější infotainment s 8,8'' palcovým HD displejem s intuitivním ovládáním a pokročilou konektivitou přidá k potěšení z jízdy i radost a zábavu. A pro ještě větší komfort je zde pro vás aplikace Alfa Connected Services.
/
 
 
 
Zadejte své údaje

Modell:

 
Po volbě videohovoru 'video call' vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín virtuální schůzky, která vám v pohodlí domova nabídne stejný zážitek, jako v showroomu!
*Políčka označená hvězdičkou jsou povinná

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Kombinovaná spotřeba 7,3 - 11,3 (l/100 km), emise CO2 206 (g/km). Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio - Kombinovaná spotřeba 8,2 - 12,4 (l/100 km), emise CO2 222 (g/km). Pro bližší informace o cenách, specifikacích se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Alfa Romeo. Uvedené informace
a skutečnosti mají výhradně informativní charakter. Použité fotografie jsou jen ilustrativní FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění.